Nocleg Bukowina Tatrzańska

Możliwość komentowania Nocleg Bukowina Tatrzańska została wyłączona 78
Nocleg Bukowina Tatrzańska
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

Baza noclegowa Bukowiny Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska to jedna z największych Podhalańskich wsi. Położona u podstawy górskich szczytów, jest bardzo malowniczą miejscowością Skalnego Podhala. Najbliżej położone miasto, Zakopane leży w niewielkiej, zaledwie 15-kilometrowej odległości.
Bukowina jest bardzo popularnym kurortem turystycznym, zarówno latem, jak i zimą. W efekcie z turystyki utrzymuje się tu średnio co drugi mieszkaniec. Baza noclegowa jest bogata i rozbudowana.
Bukowina Tatrzańska noclegi:
Do wyboru mamy bogatą bazę kwater prywatnych ,w cenach już od 25 złotych za osobę, luksusowe pensjonaty i hotele. Z hoteli do wyboru mamy luksusowy, czterogwiazdkowy Hotel Bukovina, z ofertą krytych i odkrytych basenów, saun, wód termalnych i spa. Trzygwiazdkowy hotel Harnaś, położonym na południowym stoku wzgórza Wierch Buńdowy. Miejsce całkowicie odnowione w 2016 roku. Hotel NAT, trzygwiazdkowy, położony w centrum miejscowości. Hotel serwuje pyszne śniadania i kusi gości relaksem w centrum odnowy biologicznej. Pensjonaty czekają na turystów oferując luksusowe warunki w bardziej kameralnej , rodzinnej atmosferze.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles