Loty do Dublina

Możliwość komentowania Loty do Dublina została wyłączona 49
Loty do Dublina
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

loty-do-dublina-2Od kilku lat bywam w stolicy Irlandii częściej niż w Warszawie, nie pracuję tam jednak, nie mam nawet rodziny w Dublinie, mam za to liczną rodzinę w Belfascie – stolicy Irlandii Północnej. Mieszka tam moje rodzeństwo wraz z dziećmi, zadomowili się tam jeszcze przed tzw. wielką falą emigracji do tego kraju.
Dlaczego piszę o Dublinie skoro mieszkają w Belfascie. Otóż Belfast, mimo, że dobrze znany nie jest miastem szczególnie dużym, dorównuje może naszej polskiej Bydgoszczy, nie jest też aż tak popularnym miejscem emigracji jak inne brytyjskie miasta.
Z tego powodu brakuje do Belfastu dogodnych połączeń lotniczych, do niedawna można było polecieć tam wyłącznie z Krakowa i Warszawy. Dlatego loty do Dublina były dla mnie prawdziwym wybawieniem. Znakomita dostępność oraz ceny połączeń lotniczych do tego miasta oraz dobre połączenie autobusowe z Belfastem sprawiły, że loty do Dublina traktuję już rutynowo i mimo, że dostępność połączeń bezpośrednich z Belfastem wzrasta, nad chętniej korzystam z lotów do Dublina bo są po prostu tańsze.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles