Jak nie przytyć na wakacjach nad morzem?

Możliwość komentowania Jak nie przytyć na wakacjach nad morzem? została wyłączona 382
Jak nie przytyć na wakacjach nad morzem?
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

urlop (9)Gdy zbliżają się nasze wakacje, zaczynamy pozwalać sobie na dosłownie wszystko. Wybieramy się nad polskie morze i codziennie obżeramy się goframi, lodami oraz hamburgerami. Czy jednak da się tego uniknąć? W jaki sposób nie przytyć podczas wakacji nad morzem?

Przede wszystkim powinniśmy zrezygnować z jedzenia w małych knajpkach, które znajdziemy m.in. na molo. Nie dość, że są one drogie, to jeszcze tworzą swoje dania z gotowych, przetworzonych produktów. Nie są one ani zdrowe, ani dietetyczne, dlatego lepiej zrezygnować z ich jedzenia. Oczywiście podczas swoich wakacji nie chcemy sami gotować, jednak wcale nie musimy tego robić. Zacznijmy po prostu wybierać dla siebie w restauracjach świeże ryby. To ich mięso jest najzdrowsze i ma niewiele kalorii. Taka codzienna porcja ryby na pewno nie zaszkodzi naszej wadze.

Turystyka nie musi więc przyczynić się do wzrostu naszej wagi. Jeśli tylko chcemy, możemy dalej trzymać się swojego planu żywieniowego nawet i nad morzem. Dzięki temu na pewno sobie nie zaszkodzimy.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles