Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę?

Możliwość komentowania Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę? została wyłączona 6
Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być duża, żeby móc bez problemu zmieścić tam ubrania oraz zachować właściwy porządek. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Możemy garderobę wtedy wydzielić drzwiami przesuwnymi od pokoju i dalej będzie ona rewelacyjnie sprawować swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co zamierzamy w niej magazynować. To, czy w czyjejś garderobie powinno znaleźć się więcej półek, szuflad bądź może drążków z wieszakami uzależnione jest od posiadanych ubrań. Pod uwagę powinno się wziąć też ewentualne niezbędne miejsce na przeróżne sprzęty, takie jak deska do prasowania czy żelazko.

Jeśli mamy mało przestrzeni na garderobę, bardzo dobrym wyborem będzie kupno szafy na wymiar. Jest to rewelacyjna metoda na zwiększenie przestrzeni na nasze ubrania i różne dodatki. Warto rozważyć zakup mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z produkcji niezwykle pojemnych szaf ubraniowych. Warto przemyśleć też kupno szafy narożnej, która pozwoli na zwiększenie dostępnej przestrzeni do magazynowania.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto również wstawić do swojej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy jest to odzielne pomieszczenie. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do otworzenia zwykłych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można również postawić na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Dekorując garderobę należy mieć na uwadze, że dobór właściwych mebli to nie wszystko. Należy zadbać też o oświetlenie. Niezwykle istotne jest, aby promienie światła docierały do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, gdy Twoja garderoba to duży pokój, musimy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one różne formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno zabraknąć także właściwego lustra. Nie tylko umożliwi ono nieograniczone oglądanie się w trakcie wyboru właściwego ubioru, ale także zwiększy ono optycznie wnętrze. W przypadku małego pokoju powinno się zastąpić lustro stojące wiszącym. W takim przypadku dobrze jest zdecydować się na zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles