Loty na Teneryfe

Możliwość komentowania Loty na Teneryfe została wyłączona 63
Loty na Teneryfe
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Loty na Teneryfe (5)Każdy chciałby kiedyś odbyć swoją podróż życia. Ja przynajmniej bardzo bym chciał. Oczywiście nigdy tego marzenia nie traktowałem zbyt poważnie, w moim budżecie zawsze znalazły się ważniejsze wydatki, od nowego komputera, po nowe buty – nie ważne, podróż tak czy inaczej zawsze odkładana była w czasie.

Ostatnio jednak stwierdziłem, że choćbym usilnie chciał, młodszy się już nie robię a wiecznie żył przecież nie będę. Kiedy tak myślałem o tym całym moim życiu i nie ukrywam, że zaczęła mnie dopadać jakaś taka pustka wewnętrzna i coś, co nazwałem początkami stanów depresyjnych stwierdziłem, że mam to gdzieś, dłużej nie będę tak katował samego siebie. Zobaczyłem na najbliższe loty na Teneryfe i stwierdziłem, że raz się żyję.

Polecę, zwiedzę kawał świata, porobię sobie zdjęcia, żeby później pochwalić się znajomym a co się wybawię, co wypocznę to moje, tego mi nikt przecież nie zabierze! Chyba nie muszę całe życie wypruwać sobie żył bez najmniejszego powodu, zdecydowanie lepiej od czasu do czasu myśleć o wczasach.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles