Loty do Londynu

Możliwość komentowania Loty do Londynu została wyłączona 41
Loty do Londynu
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

loty-do-londynu-1Stolica Anglii to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast europejskich. Dla Polaków Londyn to jednak nie tylko cel wycieczki turystycznej, czy miejsce do spędzenia ciekawego urlopu. Anglia bowiem stała się w ostatnich latach prawdziwą oazą dla Polonii. To właśnie na Wyspach Brytyjskich mieszka bardzo dużo naszych rodaków. Kursują oni między Wielką Brytanią, a Polską wiele razy w ciągu roku. Często odwiedzani są także tam na miejscu przez swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę. Tu rodzi się pytanie: jak szybko i tanio dostać się do Londynu?

Możliwości jest kilka. Można zdecydować się na przykład na dojazd własnym samochodem. Jest to jednak opcja dość męcząca i trwająca długo. Dodatkowo wciąż rosnące ceny paliwa nie czynią tej opcji dotarcia do Londynu najtańszą.
Można także kupić bilet na autobus. Jest sporo połączeń do Londynu z wielu innych miast europejskich. Z całą pewnością okaże się to zarówno tańsze jak i wygodniejsze niż podróż własnym samochodem.

Zdecydowanie jednak najlepiej będzie postawić na samolot. Dzięki niemu na miejsce dotrzeć można w bardzo szybkim czasie oraz wygodnie. Loty do Londynu nie są współcześnie już takie drogie. Do miasta tego kursuje bowiem wiele tak zwanych tanich linii lotniczych, których oferta jest niezwykle konkurencyjna. Bilety dostępne są naprawdę tanio.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles