Cichy zakątek Polski – Bieszczady

Możliwość komentowania Cichy zakątek Polski – Bieszczady została wyłączona 268
Cichy zakątek Polski – Bieszczady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (21)Udając się na urlop większość z nas marzy, by wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od miejskiej dżungli . Dla osób które dodatkowo cenią sobie kontakt z dziką naturą idealnym miejscem na wypoczynek są Bieszczady.

Jeszcze kilkanaście lat temu szlaki w górach Bieszczadzkiego Parku Narodowego świeciły pustkami, były zarośnięte i zaniedbane. Dzisiaj dyrekcja stara się, by wszystko świeciło przykładem – doskonałe oznakowanie tras, przygotowanie miejsc na odpoczynek i tablic informacyjnych. Turystyka tej części Polski prężnie się rozwija –
coraz więcej miejsc noclegowych o coraz wyższym standardzie, lokale gastronomiczne podające miejscowe przysmaki również prezentują coraz wyższy poziom. Spowodowało to napływ dużej ilości turystów zwłaszcza w dniach, gdy pogoda sprzyja pieszym wędrówkom. Jednak w Bieszczadach ciągle pozostają miejsca dzikie i niemal nietknięte ludzką ręką.

Jak widać jest to bardzo bogaty turystycznie region. Miejsce na wypoczynek znajdą zarówno pasjonaci SPA i odnowy biologicznej, jak i wędrowcy szukający chwili wytchnienia.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles